2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Mazowieckie
  6. Key Account Manager - Grójec
Dodane 03 maja 2024

Rozwijacz Biznesu

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna

Firma Apples from Poland Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Rozwijacz Biznesu, początkowo do wykonywania zadań prospektingowych (wsparcie sprzedaży), a następnie do obsługi Klientów.

Jesteśmy spółką zajmującą się eksportem jabłek z Polski na świat. Powstaliśmy z dwóch poniższych powodów:

Misja = w co wierzymy

Wierzymy, że można godnie reprezentować polskiego sadownika na rynku międzynarodowym.

Wizja = co chcemy osiągnąć

Chcemy, aby polskie jabłka były wyceniane sprawiedliwie.

Obowiązki:

  • Wysyłka maili przygotowanych przez firmę do potencjalnych Klientów na rynkach zagranicznych,

  • Codziennie searchowanie nowych potencjalnych Klientów, (nauczymy)

  • Umawianie spotkań online i rozmów telefonicznych z potencjalnymi Klientami,

  • Uczestnictwo i wsparcie w prowadzeniu spotkań w j.ang,

  • Zbieranie szczegółowych wymagań dotyczących zamówień Klientów i koordynacja, dostępności produktu i cen z działem Delivery, (nauczymy)

  • Bieżąca komunikacja z Klientami, potencjalnymi Klientami i zespołem wewnętrznym,

  • Przygotowywanie ofert, dokumentów, naklejek na zamówienia, (nauczymy)

  • Zarządzanie zmianami w zamówieniach,

  • Zarządzanie zamówieniami Klientów,

  • Wprowadzanie danych do systemu CRM HubSpot,

  • Cold calling, (po pewnym czasie, w tej branży to mega przyjemne)

Wymagania:

Umiejętności miękkie:

  • Proaktywność i chęć do działania,

  • Dokładność,

  • Rzetelność,

  • Umiejętność priorytetyzowania zadań i zarządzania czasem,

  • Odpowiedzialność,

  • Otwartość do nawiązywania kontaktów,

  • Determinacja i ambicja,

  • Responsywność,

  • Otwartość do delegacji zagranicznych,

Umiejętności twarde:

  • Znajomość podstaw obsługi programu Excel,

  • Płynna obsługa komputera,

  • Doświadczenie z systemem CRM, (mile widziane)

  • Znajomość Google Workspace, (mile widziane)

Języki:

  • Język angielski w stopniu B2/B2+ (umożliwiający swobodną komunikację)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania udziałów w spółce po okresie 2 lat,

  • Pracę w naprawdę dynamicznym środowisku,

  • Mocny rozwój osobisty, nie poznasz siebie po kilku miesiącach,

  • Atrakcyjny i prosty system prowizyjny,

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy formularz.

Dodatkowe informacje:

  • Kandydatów, którzy spełniają powyższe wymagania, zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

  • Sprawdzimy również umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych w języku angielskim.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 915959002