2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Bydgoszcz
Rockfin Sp. z o.o.
Dodane 13 maja 2024

Rockfin Bydgoszcz: Asystent ds. Kadr (1/2 etatu)

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie administracji kadrowej oraz spraw związanych z administracją personalną w firmie

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego oraz dbanie o ich bieżącą aktualizację

  • Organizowanie szkoleń BHP dla pracowników firmy oraz nadzór nad ich aktualnością

  • Kierowanie pracowników na badania medycyny pracy, kontrolowanie ważności badań medycyny pracy

  • Weryfikacja poprawności rozliczania czasu pracy

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem cudzoziemców w firmie oraz prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji dotyczącej legalności zatrudnienia cudzoziemców na terenie RP

  • Kontakt z urzędami w sprawie zatrudniania cudzoziemców oraz składanie odpowiednich wniosków

  • Prowadzenie działań związanych z dodatkowymi świadczeniami i benefitami pracowniczymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową pracowników

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców oraz znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców w Polsce

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Mile widziana znajomość programu R2Płatnik

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym

  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00

  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym

  • Program Adaptacji Nowego Pracownika

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 915275902