2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kraków
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Robotyk - nie wymagamy doświadczenia

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Krakowie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Robotyk

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. RBK/4904

Najważniejsze obowiązki:

  • programowanie robotów przemysłowych,

  • udział w uruchamianiu robotów u klientów,

  • przeprowadzenie testów i szkoleń,

  • pomoc techniczna w zakresie oferowanych przez firmę robotów,

  • diagnoza i serwis urządzeń,

  • wyjazdy serwisowe / instalacyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym - robotyka, automatyka, mechatronika lub pokrewnym,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

  • umiejętność programowania robotów przemysłowych,

  • podstawa znajomość programowania sterowników PLC,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • umiejętności organizacyjne,

  • komunikatywność,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premie, dodatki i pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna),

  • przyjazną atmosferę.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 912117250