2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

Rituals Advisor / Doradca Klienta - Wrocław, Magnolia

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jako Doradca Klienta w Rituals na pierwszym miejscu stawiasz obsługę klienta, wiesz, że każdy klient jest wyjątkowy. Dzięki swoim umiejętnościom sprzedażowym i wiedzy razem z zespołem zapewniasz klientom niezapomniane doświadczenia.

Pozostałe obowiązki w tej roli to:

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem i Zastępcą Kierownika w celu osiągnięcia celów sprzedażowych sklepu.

  • Codzienna interakcja z klientami i zapewnianie "najlepszej w swojej klasie" obsługi klienta.

  • Utrzymywanie sklepu w czystości i porządku przez cały czas zgodnie ze standardami firmy, tak aby nasze produkty były zawsze prezentowane zgodnie z wytycznymi Rituals dotyczącymi visual merchandisingu.

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa w sklepie.

W zamian otrzymasz możliwość współpracy w ambitnym zespole, gdzie wspólnie będziecie tworzyć unikalną kulturę marki Rituals. Nasz rozbudowany program szkoleniowy umożliwi Ci poszerzanie wiedzy i umiejętności, dzięki czemu będziesz mógł zostać ekspertem w zakresie pielęgnacji naszymi produktami.

Kwalifikacje

W sklepie Rituals współpracujesz z pełnymi pasji i entuzjazmu kolegami. Podobnie jak Ty, podchodzą oni do obsługi klienta w sposób zorientowany na jakość. Twoje umiejętności nawiązywania kontaktu z klientami sprawiają, że czują się oni w naszych sklepach jak w domu. Ponadto jako Doradca Rituals jesteś profesjonalny i prawdziwie wierzysz w naszą markę. Wiesz, jak dzielić się wiedzą, pokazując naszym klientom, w jaki sposób nasze produkty mogą sprawić, że poczują się jeszcze lepiej.

Ponadto posiadasz:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży retail.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności pracy w zespole oraz z klientem.

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

  • Dbałość o szczegóły, zorganizowanie i uporządkowanie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916911043