2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdynia
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 19 maja 2024

Restauracja w Gdyni zatrudni na stanowisku pomoc kuchenna/zmywak

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy na stanowisko pomoc kuchenna/zmywak.

Oferujemy:

  • prace w oparciu o umowę zlecenie

  • atrakcyjną stawkę godzinowa uzależnioną od umiejętności (minimum 28zl/h brutto)

  • premie dla osób dobrze zorganizowanych i zaangażowanych

  • dzienne posiłki pracownicze

  • prace w stabilnej Firmie

Obowiązki:

  • pieczenie i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych

  • przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności

  • utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy

  • sprzatanie stanowiska pracy, sprzętu i naczyń w trakcie i po zakończonej pracy

Wymagania:

  • znajomość podstawowych przepisów sanitarnych oraz HACCP

  • posiadanie aktualnej książeczki sanitarno - epidemiologicznej

  • utrzymanie porządku i higieny

  • punktualność, sumienność i zaangażowanie

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to wyślij nam swoje CV lub napisz kilka słów o sobie albo poprostu zadzwoń, z przyjemnością umówimy się na rozmowę i dzień próbny w naszej Restauracji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 917895046