2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Świętokrzyskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kielce
Dodane 21 kwietnia 2024

Restauracja w centrum Kielc

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

OPIS

Poszukujemy odpowiedzialnych osób do pracy w charakterze pomocy kuchennej, z doświadczeniem w pracy na kuchni, do naszej restauracji zlokalizowanej w Kielcach w budynku Wojewódzkiego Domu Kultury.

Obowiązki:

·         przygotowanie półproduktów do przygotowywania posiłków

·         przygotowywanie prostych dań polskich smażonych lub gotowanych np: smażenie placków, naleśników, lepienie/gotowanie pierogów, przygotowanie farszy, przygotowywanie sałatek/surówek

·         pomoc przy przygotowywaniu posiłków

·         porcjowanie i wydawanie posiłków

·         mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych

·         zmywanie naczyń

·         wykonywanie innych zadań zleconych przez Kucharza

Wymagania dodatkowe:

·         dyspozycyjność

·         wysoka kultura osobista

·         umiejętność pracy w zespole

·         książeczka sanepidowska

·         minimum 2-letnie doświadczenie

Oferujemy:

·         umowę o pracę lub umowę zlecenie

·         stabilne zatrudnienie

·         stawki godzinowe

·         elastyczny grafik

Prosimy o przesyłanie CV na platformę OLX.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 858506762