2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Skawina
Dodane 13 maja 2024

Restauracja Piwniczka zatrudni pomoc kuchenna

Wynagrodzenie

24 - 26 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy pomoc kuchenną do Piwniczki w Skawinie.

Zakres obowiązków:

  • pomoc kucharzom

  • obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań

  • zmywanie naczyń oraz sprzętów kuchennych

  • dbanie o czystość w kuchni oraz magazynach kuchennych

  • przestrzeganie zasad higieny

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • szacunek do współpracowników

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

  • pracę z fantastycznymi ludźmi w przyjaznej atmosferze

  • elastyczny harmonogram pracy

  • posiłki pracownicze

  • możliwość awansu na kucharza/pizzaiolo

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

*Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 859277839