2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 31 maja 2024

Rekruter | Outsourcing pracownikow

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w dostarczaniu pracowników (outsourcing) do różnorodnych sektorów, w tym sprzątania hoteli, pracy magazynowej, gastronomii i produkcji.

Poszukujemy samodzielnego rekrutera z doświadczeniem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pracę hybrydową;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy;

  • Biuro w centrum Warszawy;

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji ( będzie dodatkowym atutem);

  • Dobrej znajomości języka ukraińskiego, rosyjskiego i polskiego;

  • Kreatywność;

  • Znajomość Excel;

  • Wysoka motywacja, dobra organizacja i samodzielność;

  • Odpowiedzialność i dokładność;

  • Status studenta będzie dodatkowym atutem;

Zadania:

  • Tworzenie i publikowanie ofert pracy na portalach społecznościowych;

  • Wyszukiwanie kandydatów poprzez portale społecznościowe;

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami;

  • Aktywne tworzenie bazy kandydatów;

  • Poszukiwanie nowych metod rekrutacji;

  • Raportowanie wykonanej pracy;

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918934732