2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

REKRUTER angielski , ukraiński

Wynagrodzenie

5 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

POSZUKUJEMY REKRUTRÓW

PRACA STACJONARNA / PRACA ZDALNA

Co oferujemy:

                - możliwość pracy zarówno stacjonarnej jak i zdalnej

                - praca w środowisku międzynarodowym

- możliwość rozwoju kariery w ramach struktur agencji

- możliwość pracy w nowoczesnym biurze lub w zaciszu domowym

Twoje zadania:

                - rekrutacja kandydatów do pracy z całego świata

                - prowadzenie rozmów rekrutacyjnych i selekcja kandydatów

                - nawiązywanie i utrzymywanie relacji z pracownikami

                - aktywna współpraca z zespołem w celu osiągnięcia celów rekrutacyjnych

Wymagania:

                - doskonałe umiejętności komunikacyjne – język angielski i/lub ukraiński, rosyjski

                - umiejętność budowania trwałych relacji

                - znajomość pakietu Office i portali społecznościowych

                - zdeterminowanie do osiągania założonych planów

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W REKRUTACJI PRACOWNIKÓW

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 912146457