2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

Rekrutacja - Researcher

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Human Capital Consulting (HCC) jest firmą Executive Company od ponad 13 lat działającą w regionie CEE.

Świadczymy kompleksowe usługi doradcze, rekrutacyjne oraz rozwojowe, dedykowane dla międzynarodowych klientów działających w następujących obszarach:

·       FMCG,

·       Retail & Pharma;

·       Finance & Professional Services;

·       Construction & Real Estate;

·       IT & Technology.

Jako Grupa HCC wspieramy Liderów nie tylko na etapie zatrudnienia po stronie Klienta, ale również na dalszych etapach kariery zawodowej (Full Leadership Life Cycle), przyczyniając się do wielu sukcesów naszych partnerów biznesowych.

Świadczymy kompleksowe usługi rozwojowe dedykowane kadrze managerskiej. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem, wspieramy klientów uwzględniając różne narzędzia i metody pracy. Pomagamy w indywidualnym rozwoju, tworzeniu aspiracji liderskich oraz budowaniu efektywnych zespołów.

Oferujemy

  • Rozwój w kierunku Consultanta samodzielnie prowadzącego rekrutacje z poziomu Executive Search,

  • Rozwój predyspozycji indywidulanych w oparciu o narzędzia psychometryczne oraz współpracę z HR Business Partnerem (udział w indywidualnych programach rozwojowych),

  • Bliską współpracę z doświadczonymi konsultantami przy doskonaleniu warsztatu rekrutera,

  • Szkolenia z planowania pracy, efektywnej komunikacji z klientem itp.

  • Współpracę z międzynarodowymi klientami przy rekrutacjach na różne stanowiska,

  • Bardzo atrakcyjny system premiowy (premie wypłacane miesięcznie i kwartalnie),

  • Świetną lokalizację biura w centrum Warszawy, tuż przy stacji Metro Świętokrzyska,

  • Hybrydowy model pracy, elastyczne godziny,

  • Przyjazną atmosferę – wspólnie świętujemy nasze urodziny oraz inne, ważne okazje,

  • Regularne wyjścia na wspólne lunche zespołowe oraz wyjazdy integracyjne.

Obowiązki

  • Wsparcie przy realizacji projektów rekrutacyjnych w różnych branżach.

  • Udział w prowadzeniu poszukiwań najlepszych kandydatów na rynku, w spotkaniach z kandydatami, w negocjacjach, ofertowaniu i na finalnych etapach.

  • Prowadzenie poszukiwań zróżnicowanymi metodami, z uwzględnieniem portali społecznościowych i bezpośredniego docierania do kandydatów,

  • Budowanie wizerunku profesjonalnego doradcy personalnego: coaching kandydatów, wsparcie i doradztwo dla klientów,

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego,

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2/C1,

  • Pasja i entuzjazm w działaniu.

  • Odwaga, samodzielność i chęć do ciągłego rozwoju.

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz planowania

Mile widziane

·       Doświadczenia w rekrutacji lub na podobnym stanowisku,

·       Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 916485214