2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Mokotów
Dodane 17 maja 2024

Rejestratorka w przychodni weterynaryjnej

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy Specjalistyczną Przychodnią Weterynaryjną - SpecVet, działającą od 2013 roku na Warszawskim Ursynowie, a od 2018 także na Mokotowie.

Obecnie mamy zgrany zespół lekarzy, techników i recepcjonistek, rozwijamy się i potrzeba nam dodatkowych rąk do pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • telefoniczne oraz mailowe umawianie wizyt,

  • obsługa sytemu umawiania wizyt,

  • przyjmowanie płatności i korespondencji,

  • prowadzenie dokumentacji,

  • wykonywanie i przyjmowanie zamówień,

  • przyjmowanie i wydawanie materiału do badań,

  • kontakt z właścicielami pacjentów, wydawanie zaleceń i leków,

  • aktywne uczestnictwo w social media,

  • dbanie o porządek miejsca pracy.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w rejestracji medycznej lub weterynaryjnej,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy pod presją, opanowanie,

  • pozytywne nastawienie, cierpliwość, empatia,

  • brak przeciwwskazań do pracy ze zwierzętami,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z anglojęzycznymi właścicielami zwierząt, przekazywanie zaleceń ustnie i mailowo),

  • bardzo dobra umiejętność korzystania z komputera, w szczególności pakietów Open Office, Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Publisher), podstawowych programów graficznych,

  • znajomość obsługi głównych aplikacji social media,

  • zaangażowanie w dalszy rozwój osobisty.

Mile widziane:

  • wykształcenie biologiczne lub pokrewne,

  • znajomość języka rosyjskiego,

  • umiejętność obsługi programu KlinikaXP,

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

To oferujemy:

  • pracę zmianową na pełen etat - od poniedziałku do piątku oraz 1 lub 2 soboty w miesiącu, możliwe rozszerzenie godzin w weekendy,

  • umowa zlecenie,

  • profesjonalne przygotowanie kandydatki do stanowiska pracy,

  • pracę w młodym, przyjaznym, dynamicznym zespole,

  • stabilne zatrudnienie,

  • adekwatne do umiejętności wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów niniejszej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 796198680