2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Wieluń
American Heart of Poland
Dodane 30 maja 2024

Rejestratorka medyczna/Rejestrator medyczny

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe, Uzdrowisko Ustroń oraz Szpital Weterynarii.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Grupy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

  • rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów,
  • ustalanie terminów przyjęć do specjalistów,
  • telefoniczna obsługa pacjentów,
  • udzielanie kompleksowej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych usług medycznych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów,
  • wprowadzanie danych o sprzedaży do systemu,
  • przygotowywanie zestawień/raportów,
  • archiwizacja dokumentacji medycznej.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera i programów biurowych, znajomość oprogramowania medycznego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach dużej ilości dokumentów,
  • zdolność do pracy zespołowej oraz komunikatywność w kontakcie z personelem medycznym i pacjentami,
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze rejestracji medycznej lub pracy w placówce medycznej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach,
  • pracę, która ma znaczenie – wspólnie dbamy o życie pacjentów,
  • przyjazną atmosferę w kameralnym gronie młodych ludzi,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej, ubezpieczenia na życie oraz szkieł korekcyjnych.

Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem Państwa Danych jest American Heart of Poland S.A., ul. Sanatoryjna 1, 43-450 Ustroń (https://ahop.pl). Jako Administrator Danych, jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych oraz sposób ich wykorzystywania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i postanowieniami zawartymi w umowach. Wszelkich dodatkowych informacji możecie Państwo zasięgnąć u Inspektora Ochrony Danych (Inspektor Ochrony Danych: Łukasz Bieńkowski) pod adresem rodomałpaahop.pl lub listownie na adres podany jako adres siedziby Spółki. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa Państwa danych, przeprowadzamy stałą ocenę skutków ochrony danych osobowych, uwzględniając ryzyka związane z przetwarzaniem tych danych oraz analizę ryzyka dla stosowanych przez Spółkę zabezpieczeń. Aktualnie stosujemy wysokiej klasy sprawdzone zabezpieczenia prewencyjne oraz mechanizmy monitorujące sposoby przetwarzania, przepływy oraz mechanizmy dostępu do posiadanych informacji, tak aby móc Państwu zagwarantować, że przetwarzanie danych odbywa się nie tylko zgodnie z prawem, ale również zgodnie z najlepszymi praktykami w dziedzinie zabezpieczania danych i systemów informatycznych. Obecnie Państwa dane pozostające w naszych zbiorach nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (UE), za wyjątkiem przypadków, w których wyrażą Państwo zgodę na takie przekazanie (np. w przypadku prowadzenia przez nas badań klinicznych na zlecenie podmiotów spoza UE) Dane te przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody na dokumencie aplikacyjnym, przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Wieluń
ID: 918748518