2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Małopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kraków
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Rejestratorka Medyczna - Przychodnia w Centrum Krakowa (pełny etat)

Wynagrodzenie

4 350 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zostań częścią naszego zespołu!

Nasza przychodnia medyczna, położona w samym sercu Krakowa, w pobliżu przystanku Stary Kleparz, poszukuje kompetentnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Rejestratorki Medycznej.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat, z możliwością wyboru innej formy zatrudnienia w zależności od preferencji.

  • Praca w przyjaznym, profesjonalnym środowisku w centrum miasta, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zadania:

  • Prowadzenie rejestracji pacjentów i zarządzanie terminarzem wizyt.

  • Udzielanie informacji pacjentom na temat oferowanych usług oraz procedur przychodni.

  • Współpraca z lekarzami i innym personelem medycznym w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania przychodni.

  • Obsługa telefonów oraz przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej.

Jesteś osobą komunikatywną, zorganizowaną i chcesz pracować w miejscu, które każdego dnia pomaga ludziom? Dołącz do nas! Zapewniamy przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym kroku Twojej kariery.

Aplikuj już dziś! Wyślij swoje CV aby dowiedzieć się więcej o tej pozycji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 876871519