2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mokotów
Iwona
Dodane 30 maja 2024

Rejestratorka Medyczna

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Celem Fundacji Aktywizacja jest usamodzielnienie i poprawa jakości życia osób niepełnosprawnych poprzez zintegrowane działania aktywizacyjne, zmianę postaw otoczenia oraz wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

 JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SZUKASZ PRACY, WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI! (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej)

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Rejestratorka Medyczna.

 Zakres obowiązków:

- Rejestrowanie pacjentów na wizyty lekarskie

- Odbieranie telefonów i udzielanie informacji pacjentom

- Obsługa systemów informatycznych placówki

Wymagania:

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie min średnie

- Dobra obsługa komputera i podstawowych programów biurowych

- Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

- Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Godziny pracy: 7:00 - 19:00 praca w systemie zmianowym

- 35 minut przerwy w trakcie dnia pracy

- Miesięczne szkolenie wdrażające

- Przyjazną atmosferę pracy

 Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

 Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na rynku pracy, prezentowana oferta jest skierowana w szczególności do osób wywodzących się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej  z rekruterem/rekruterką.

Projekt Postaw na Pracę II jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918634759