2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Kujawsko-pomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Toruń
Dodane 14 maja 2024

Rejestracja medyczna

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Gabinet stomatologiczny ORTOSFERA poszukuje osoby na stanowisko Rejestrator / Rejestratorka medyczna.

Oferujemy:

·        pracę w młodym, zgranym zespole

·        wsparcie merytoryczne

·        stabilne warunki zatrudnienia

·        korzystne warunki finansowe

·        przeszkolenie stanowiskowe

·        pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Zakres obowiązków:

·        rejestracja i obsługa pacjentów osobista i telefoniczna

·        umawianie i potwierdzanie wizyt

·        prowadzenie dokumentacji pacjenta zgodnie z określonymi standardami

·        wykonywanie czynności administracyjnych związanych z funkcjonowaniem gabinetu

·        obsługa centrali telefonicznej, kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych

·        udzielanie informacji o oferowanych usługach

Od kandydata wymagamy:

·        zaangażowania i dobrej organizacji pracy

·        rzetelność, dokładność i punktualność

·        życzliwe podejście do pacjenta

·        wysoki poziom empatii oraz kultury osobistej

·        umiejętności pracy w zespole

·        obsługa komputera i urządzeń biurowych

·        chęć doskonalenia swoich umiejętności

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        mile widziana znajomość języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 903993916