2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 14 maja 2024

Regionalny Przedstawiciel Handlowy woj. pomorskie, kuj-pom., wlkp

Wynagrodzenie

4 242 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

IZOLACJA - JAROCIN S.A.

producent materiałów budowlanych do wykonywania izolacji wodochronnych: pap i mas asfaltowych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Region działania - woj. pomorskie, cześć kujawsko-pomorskiego i cześć wielkopolskiego

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów,
  • sprzedaż produkowanych wyrobów Klientom już istniejącym,
  • poszukiwanie i obsługa nowych Klientów,
  • obsługa lokalnych inwestycji budowlanych,
  • współpraca z marketami sieci budowlanych,
  • realizowanie celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność i umiejętność samodzielnej pracy,
  • mile widziane podstawowe doświadczenie w handlu i sprzedaży osobistej,
  • prawo jazdy kat. B.

Twoim atutem będzie:

  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość osiągania wysokich zarobków,
  • wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne zależne bezpośrednio od wielkości sprzedaży i realizacji planów,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem, a także listu motywacyjnego.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 610523215