2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
Anna Lis
Dodane 23 maja 2024

Regionalny kierownik sprzedaży

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Pracodawcy szukają osób z konkretnymi umiejętnościami. Taka jest przyszłość. My wiemy o niej od 1998 roku właśnie wtedy powstała nasza pierwsza placówka Centrum Nauki i Biznesu Żak.

Dzisiaj jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną. W ponad 80 miastach Polski stworzyliśmy szkoły, w których wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni, tworzą zgrany, profesjonalny i oddany uczniom zespół.

Jeśli spełniasz poniższe oczekiwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako

Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednie, skuteczne zarządzanie strukturą sieci szkół w regionie Śląskim

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe, w tym zwiększające przychody i optymalizujące koszty

  • Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół, dbanie o odbiory formalne (Sanepid, p.poż)

  • Weryfikacja umów handlowych,  udział w negocjacjach

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników własnego regionu

  • Rekrutacja, organizacja i rozwój podległego Zespołu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w zarządzaniu rozproszoną strukturą (warunek konieczny - to nie jest praca przedstawiciela handlowego)

  • Rozumienie, czym jest wynik ekonomiczny podległych placówek,

  • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji wyników ilościowych i jakościowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wykonywania wielu zadań

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy

  • Dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)

  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, również do prywatnego korzystania, telefon, laptop

  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.

  • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 907988024