2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Podlaskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Białystok
  7. Zarządzanie sprzedażą - Centrum
Dodane 24 maja 2024

Regionalny kierownik ds. obsługi inwestycji

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem firma Euroinsulation.eu Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Regionalnego kierownika ds. obsługi inwestycji.

Nowoczesny zakład, nowoczesna linia technologiczna, doświadczeni i zaangażowani pracownicy to źródło pochodzenia wysokiej jakości budowlanych materiałów izolacyjnych. Marka Euroinsulation to ugruntowana marka na rynku polskim zapewniająca porady wykwalifikowanych doradców oraz profesjonalną obsługę handlową.

Zakres obowiązków:

  • planowanie działań handlowych w podległym regionie Polski

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad klientami strategicznymi

  • realizacja zadań zgodnych ze strategią firmy

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych

  • wsparcie techniczne, doradztwo, pomoc klientom przy doborze produktów

  • przygotowywanie ofert handlowych w zakresie oferowanych materiałów budowlanych

  • raportowanie działań handlowych

  • realizacja założonego planu sprzedaży

Wymagania:

  • znajomość rynku inwestycji oraz etapów procesu inwestycyjnego

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowalnej

  • umiejętność planowania i pracy na celach

  • wysokie umiejętności negocjacyjne

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

  • możliwość pracy hybrydowej

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pełne wyzwań oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

  • stabilną formę zatrudnienia

  • atrakcyjny system motywacyjny oparty na realizacji zaplanowanych zadań

  • narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych (telefon, komputer, samochód)

  • pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Euroinsulation.eu sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podstawą przetwarzania danych osobowych kandydatów jest art. 22-1§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) oraz ich zgoda w zakresie nieujętym ww. przepisem. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 917340305