2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 14 maja 2024

Referent w dziale Rozwoju i Zarządzania Mieniem

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Referent w Dziale Rozwoju i Zarządzania Mieniem

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Wymiar etatu: 1/1

Zakres obowiązków:

1.    Gospodarowanie i zarządzanie gruntami Spółki, w tym prowadzenie rejestru gruntów.

2.    Prowadzenie spraw związanych z najmem lub dzierżawą nieruchomości, nadzór nad realizacją oraz rozliczaniem umów w tym zakresie.

3.    Wykonywanie analiz oraz innych opracowań dotyczących nieruchomości Spółki.

4.    Procedowanie zgód na wejścia w teren.

5.    Umiejętność czytania map geodezyjnych.

6.    Prowadzenie spraw związanych z zawieraniem ubezpieczeń majątkowych Spółki.

7.    Przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz udział w pracach komisji przetargowych.

8.    Obsługa administracyjna działu.

WYMAGANIA:

1.    Wykształcenie wyższe i minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe.

2.    Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

3.    Posiadanie zdolności analitycznych, dokładność i wnikliwość w wykonywanej pracy.

4.    Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów.

5.    Umiejętność samodzielnego pozyskiwania informacji.

6.    Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

7.    Dobra organizacja pracy.

8.    Kreatywność.

MILE WIDZIANE:

1.    Ukończone studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami.

2.    Prawo jazdy kategorii B.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 917986753