2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 20 maja 2024

Referent / Pracownik biurowy

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Prowadzenie wszelkich spraw kancelaryjnych i archiwizacyjnych związanych z obsługą Kancelarii Ogólnej Przedsiębiorstwa.

  • Przyjmowanie, rejestrowanie i podział korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Prowadzenie rejestru i wysyłki poczty kapitańskiej.

  • Prowadzenie rejestru wychodzących przesyłek poleconych.

  • Obsługa urządzeń biurowych.

  • Współpraca z firmami kurierskimi i Pocztą Polską.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracyjne lub zarządzanie (mile widziani studenci ostatniego roku studiów).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel).

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 917931580