2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Głogów
Dodane 14 maja 2024

Referent - magazynier w Piekarni

Wynagrodzenie

4 650 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółdzielnia z długoletnią pozycją na rynku głogowskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

Nie wymagamy doświadczenia. Jeżeli jesteś odpowiedzialną osobą, która szuka stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w godzinach wczesnoporannych. Jeśli masz chęci do pracy i nauki, a swoje obowiązki wykonujesz z zaangażowaniem - zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków:

  • prace magazynowe w Piekarni, przygotowywanie wyrobów do wysyłki

  • obsługa zamówień, wystawianie faktur sprzedaży w systemie komputerowym

  • krojenie pieczywa

  • prace pomocnicze przy produkcji

  • prace porządkowe na terenie Piekarni

Oferujemy:

  • udokumentowaną pensję brutto ze wszystkimi dodatkami (pomyśl o emeryturze!)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w Spółdzielni z długoletnimi tradycjami

  • pakiet socjalny: bony świąteczne, świadczenia urlopowe w kwocie 2552,45 zł brutto , zapomogi oraz nieoprocentowane pożyczki

  • nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy

  • przeszkolenie przez doświadczonych pracowników

  • miłą i przyjazną atmosferę, pracę w zgranym, długoletnim i doświadczonym zespole

Oczekujemy:

  • chęci do pracy i nauki

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowość do pracy w godzinach wczesnoporannych

  • mile widziana umiejętność podstaw wypieku

Administratorem przetwarzającym Państwa dane osobowe jest: PSS "Społem" ul.Elektryczna 9 67-200 Głogów. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Odbiorcą Państwa danych są uprawnieni pracownicy Administratora. Państwa dane będą przechowywane nie dłużej niż 30 dni od daty otrzymania. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych,prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy RODO. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych spowoduje nie objęcie Państwa procesem rekrutacji.Przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych będzie podlegało zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Proszę o umieszczenie w CV poniższej klauzuli zgodnie z przepisami RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Referent - magazynier przez PSS "Społem" w Głogowie.

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 807251216