2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Słupsk
Dodane 17 maja 2024

Referent działu księgowości

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

"Społem" PSS w Słupsku zatrudni pracownika na stanowisko:

Referent Działu Księgowości

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie placówki gastronomicznej (raporty dekadowe),

  • analiza kont rozrachunkowych kontrahentów Spółdzielni (dostawców i odbiorców), analiza zapłat za faktury, kontrola zadłużenia, wystawianie wezwań do zapłaty,

  • rozliczanie podatku od nieruchomości,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych wg obowiązujących przepisów,

  • rejestracja faktur zakupowych.

Nasze wymagania:

  • znajomość polskich przepisów Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o VAT, prawa podatkowego,

  • bardzo dobra obsługa programu MS Excel,

  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków i inicjatywa w proponowaniu rozwiązań, umiejętność planowania i ustalania priorytetów, terminowość w realizacji zadań krótko- i długookresowych,

  • komunikatywność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość szkoleń zawodowych

telefon: 51*******76

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 916682356