2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 09 maja 2024

Referent ds. rekrutacji w Dziale Handlowym

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (publikowanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami)
  • Podpisywanie dokumentów kadrowych z pracownikami
  • Zapewnianie sprawnego obiegu dokumentacji pracowniczej w firmie
  • Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych procesów rekrutacyjnych i pracy Działu Rekrutacji
  • Ścisła współpraca w ramach działań rekrutacyjnych z Kierownikami oraz Asystentkami w centrali oraz oddziałach
  • Obsługa poczty elektronicznej

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub 9-17
  • Umiejętność koordynowania kilku spraw jednocześnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Ambicjonalne podejście do powierzonych zadań
  • Wykształcenie min. średnie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy biurowej

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość nauki i przygotowanie do pracy na samodzielnym stanowisku w Dziale Rekrutacji
  • Zapoznanie ze specyfiką pracy w wewnętrznym Dziale Rekrutacji
  • Umowę zlecenie na okres trzech miesięcy, następnie umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie młodych ludzi
  • Bezpłatny dojazd do/z pracy do najbliższego przystanku autobusowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912685272