2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Tychy
Dodane 20 maja 2024

Recepcjonistka w Salonie FIAT, Fiat Professional, Alfa Romeo i Jeep

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp. J. – Autoryzowany Salon I Serwis marek: Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Fiat Professional oraz Skoda Serwis poszukuje pracownika na stanowisko:

                                                             Recepcjonistka

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia obsługa klientów według określonych standardów marek należących do Grupy Stellantis

  • bieżąca obsługa recepcji: powitanie klientów, udzielanie informacji, itp.

  • obsługa kasy (przyjmowanie płatności gotówkowych oraz kartą)

  • obsługa korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz przesyłek kurierskich

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • wystawianie faktur oraz egzekwowanie zaległych płatności

  • obsługa centrali telefonicznej

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, w soboty 8-15

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią obsługą klienta

  • zaangażowanie w powierzone zadania oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • dyspozycyjność

  • biegła znajomość komputera

  • łatwość uczenia się systemów informatycznych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • mile widziana znajomość programów AutoStacja oraz DMS

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia jakościowa

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • premie uznaniowe

  • miłą i koleżeńską atmosferę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp. J. z siedzibą w Tychach, ul. Begonii 12, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp .J. z siedzibą w Tychach, ul. Begonii 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 740814852