2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Pomorskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Gdańsk
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wrzeszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Recepcjonistka w placówce medycznej

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Normobaric Clinic to pierwsza w Trójmieście komora normobaryczna.

W naszej placówce przeprowadzamy bezinwazyjną terapię tlenową - opartą na podwyższonym ciśnieniu, zwiększonej ilości tlenu, wodoru i dwutlenku węgla.

Twój zakres obowiązków

  • Asystent/tka do spraw sprzedaży i obsługi klienta.

  • Obsługa recepcyjna, rezerwacja wizyt, obsługa urządzeń

  • Szukamy osoby energicznej i zaangażowanej.

  • Praca polega na planowaniu akcji promocyjnych i realizowaniu planów sprzedażowych.

  • Osoba na tym stanowisku powinna szybko i łatwo nawiązywać kontakt z klientem.

  • Od nowego współpracownika oczekujemy empatii, pozytywnego podejścia oraz kultury osobistej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w promocji w social mediach (Facebook, Instagram, Google Ads)

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność

  • Predyspozycje do sprzedaży

  • Znajomość obsługi MS Office

  • Osoba energiczna, pozytywna i zaangażowana

  • Zdolności komunikacyjne, kreatywność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe + realny system premiowy

  • Pracę na pełen etat

  • Możliwość elastycznych godzin pracy

  • Narzędzia do pracy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 794064184