2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 13 maja 2024

Recepcjonistka w Klinice Fizjoterapii

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Fizjoterapii mgr Zygmunt Bartosiewicz istnieje na polskim rynku od 2012 roku. Klinika Fizjoterapii zlokalizowana jest w samym sercu Warszawy na ulicy Żurawiej 47. Koncepcja pracy z pacjentem rozwijana jest w kierunku terapii manualnej oraz ćwiczeń stabilizacji po urazach kręgosłupa i stawów obwodowych. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na indywidualizację terapii – układanie planu fizjoterapii pod kątem dysfunkcji danego pacjenta uwzględniając aspekty danej jednostki chorobowej pacjenta.

Obecnie szukamy do naszego Zespołu osoby na stanowisko:

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Jest to w naszej firmie bardzo ważne stanowisko. Osoba na tym stanowisku jako pierwsza ma kontakt z pacjentami i często od jej sposobu pracy zależy zadowolenie pacjenta.

Obowiązki:

·        Obsługa recepcji

·        Obsługa telefoniczna pacjentów

·        Obsługa kalendarza fizjoterapeutów

·        Umawianie, przekładanie, odwoływanie wizyt

·        Archiwizacja dokumentów z wizyt

·        Prace biurowe

·        Wsparcie pracy fizjoterapeutów

·        Dbanie o czystość i wizerunek części wspólnych

Wymagania:

·        Język angielski

·        Komunikatywność

·        Wysoka kultura wypowiedzi

·        Wysoka kultura wizerunku/ubioru

·        Umiejętność organizacji pracy własnej

·        Mile widziane doświadczenie w obsłudze pacjentów

·        Mile widziany status studenta

Oferujemy:

·        Wynagrodzenie 28zł/h

·        Umowa zlecenie

·       Praca w systemie zmianowym w godzinach 7:00–20:00 od poniedziałku do piątku

·        Możliwość dodatkowej pracy zdalnej w weekendy

·        Praca w młodym energicznym i pozytywnym zespole

Zapraszamy serdecznie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918026697