2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 27 maja 2024

Recepcjonistka/w Apartamentach centrum Poznania - 32zł/h

Wynagrodzenie

5 500 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma prowadząca działalność w zakresie branży hotelowej – Apartamenty Homely Place w centrum Poznania, zatrudni na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista.

Praca na cały etat, w trybie jedno-zmianowym: w godzinach 10:00-22:00

Wynagrodzenie od 5500 zł do 5800 zł brutto.

Wymagania:

  • samodyscyplina

  • samodzielność w organizacji pracy

  • kreatywność

  • umiejętność współpracy w grupie

  • znajomość języka angielskiego – komunikatywna w mowie i piśmie.

  • znajomość branży

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku

Zakres obowiązków:

  • bieżąca - zdalna obsługa gości apartamentowych drogą mailową i telefoniczną

  • meldowanie gości za pomocą wiadomości email i sms

  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych oraz systemowych

  • pobieranie należności za noclegi - obsługa terminala i kasy fiskalnej

  • fakturowanie przychodów firmy

  • dbanie o obieg informacji wewnątrz firmy

  • koordynacja informacji pomiędzy pracownikami firmy i firmami zewnętrznymi

  • windykacja

  • obsługa programu hotelowego i Channel Managera - nie wymagana znajomość

  • znajomość języka angielskiego i języka polskiego – komunikatywna w mowie i piśmie - warunek konieczny. Inne języki mile widziane

Zapraszamy do składania aplikacji wraz z aktualnym CV za pomocą formularza OLX. Będziemy kontaktować się z wybranym osobami.

Oferujemy pracę w przyjaznym – miłym i młodym zespole ludzi. Zapraszamy do składania ofert.

www.homelyplace.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 613253417