2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Dolnośląskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Wrocław
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Krzyki
Dodane 21 maja 2024

Recepcjonistka/ta w salonie fryzjerskim / student

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Renomowany salon fryzjerski w centrum Wrocławia poszukuje osoby na stanowisko RECEPCJONISTKI/TY.

Główne wymagania to odpowiedzialność, dobra energia i chęć współpracy w zgranym zespole

Opis stanowiska pracy:

Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów

Obsługa systemu rezerwacyjnego, kasy fiskalnej i terminala

Dbanie o pozytywny wizerunek salonu

Dbanie o czystość i porządek w salonie

Przygotowywanie i podawanie napojów dla klientów

Wymagania:

Wymagany status ucznia/studenta (warunek konieczny)

Biegły język polski

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Język angielski w stopniu komunikatywnym

Zdolności szybkiego uczenia się

Dobra organizacja pracy

Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Umiejętność pracy w zespole

Odpowiedzialność za powierzone zadania

Sumienność i punktualność

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki pracy

Elastyczne godziny pracy

Pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy

Premie za odsprzedaż produktów

Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/tami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 919838430