2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sarbinowo
Dodane 06 maja 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista do pracy nad morzem

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sarbinowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Villa Dune w Sarbinowie poszukuje recepcjonistki/recepcjonisty od zaraz

Znajdujemy się w Sarbinowie koło Mielna. Jest do nas dogodny dojazd, zarówno samochodem jak i transportem miejskim. Nie masz doświadczenia nie szkodzi, nauczymy Cię wszystkiego.

Zakres obowiązków

  • mile widziane doświadczenie

  • dobrej organizacji pracy własnej i współpracy z pozostałymi działami

  • otwartości i utrzymywania dobrych relacji z gośćmi, wysokiej kultury osobistej,

  • umiejętności rozwiązywania problemów, samodzielności,

  • odpowiedzialności i zaangażowania,

Oferujemy:

  • pracę w miłym zgranym zespole

  • elastyczny grafik pracy

  • pracę tylko w dzień

  • możliwość wyrobienia nadgodzin

  • umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 53*****63 bądź mailowy

Lokalizacja

Sarbinowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sarbinowo
ID: 752256481