2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Koszajec
ULMA Construccion Polska S.A.
Dodane 21 maja 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista

Lokalizacja

Koszajec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK RECEPCJI.

MIEJSCE PRACY: KOSZAJEC (gm. Brwinów)

CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona jako Pracownik Recepcji odpowiedzialna będzie za realizację zadań administracyjno–organizacyjnych, związanych z funkcjonowaniem recepcji centrali Spółki.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • obsługa centrali telefonicznej

  • organizacja i obsługa spotkań w siedzibie Spółki

  • administracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • współpraca z firmami kurierskimi oraz pocztą

  • pomoc w organizacji podróży służbowych, rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych oraz hoteli

  • rejestracja wpływających faktur

  • pomoc biurowo-administracyjna dla pracowników Spółki

  • dbałość o nienaganny wygląd recepcji oraz sal konferencyjnych

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności

  • umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań

  • dyspozycyjności (praca zmianowa w godzinach 7:00 - 17:00)

  • znajomości obsługi komputera

  • język angielski – komunikatywny

  • język hiszpański – będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane

 OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury firmy

  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • świadczenia w ramach ZFŚS

Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszajec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Koszajec
ID: 668326435