2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Ostróda
Dodane 15 maja 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Stanowisko: Recepcjonista

Lokalizacja: Ostróda, Warmińsko-Mazurskie

Miejsce: Hotel Willa Port

Opis stanowiska:

Poszukujemy Recepcjonisty do naszego pięciogwiazdkowego hotelu w Ostródzie. Jako Recepcjonista będziesz pełnić kluczową rolę w zapewnianiu doskonałego, pierwszego wrażenia naszym gościom, zarządzając rezerwacjami, udzielając informacji oraz obsługując wszelkie zapytania i potrzeby.

Obowiązki:

  • Profesjonalne i uprzejme powitanie gości oraz zapewnienie im wysokiej jakości obsługi

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, online i osobiście, sprawdzanie dostępności pokoi oraz dokonywanie rezerwacji

  • Skuteczne rozwiązywanie problemów, reklamacji i zapytań gości

  • Zapewnienie informacji na temat atrakcji turystycznych, usług dodatkowych oraz udogodnień hotelowych

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz obsługa systemów rezerwacyjnych

  • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia doskonałego przebiegu pobytu gości

  • Obsługa formalności związanych z przyjazdem i wyjazdem gości

  • Ścisła współpraca z zespołem, aby zapewnić płynne funkcjonowanie recepcji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczeniu na stanowisku recepcjonisty w hotelu lub podobnej instytucji

  • Biegła znajomość języka polskiego i mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)

  • Doskonała komunikacja interpersonalna i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • Mile widziana znajomość obsługi systemów rezerwacyjnych i programów biurowych

  • Umiejętność skutecznego zarządzania czasem i priorytetami

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, włączając w to weekendy i święta

  • Pozytywne podejście, zdolność do pracy w zespole i elastyczność

    Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowym pięciogwiazdkowym hotelu

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży hotelarskiej i rozwijania umiejętności

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu i możliwość nauki od najlepszych w branży

  • Elastyczny grafik pracy, uwzględniający indywidualne potrzeby i umożliwiający osiągnięcie równowagi między pracą a życiem prywatnym

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży hotelarskiej, jesteś komunikatywny, odpowiedzialny i gotowy do podejmowania wyzwań, zachęcamy Cię do aplikowania na stanowisko Recepcjonisty w naszym pięciogwiazdkowym hotelu w Ostródzie. Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV w wiadomości zwrotnej.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 617079577