2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Śląskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Katowice
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Cosmetics Group
Dodane 23 maja 2024

Recepcjonistka do Beauty Coworkingu poszukiwana

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego Beauty Coworkingu poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta na stanowisko recepcjonistki. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi klienta, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, przekazywanie informacji współpracownikom, przyjmowanie płatności oraz aktywne i skuteczne proponowanie zakupu usług/kosmetyków.

Kogo szukamy? Recepcjonistki

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa recepcji

  • Umawianie wizyt oraz terminów zabiegów

  • Kontakt z Klientem (telefoniczny, mailowy i bezpośredni)

  • Rozliczanie płatności za usługi

  • Sprzedaż kosmetyków oraz uzług kosmetycznych oferowanych w naszym salonie

  • Współpraca z zespołem

  • Dbanie o wizerunek firmy oraz wygląd recepcji

Nasze wymagania

  • zdolności organizacyjne, znajomość obsługi komputera

  • otwartość, komunikatywność

  • wysoki poziom kultury osobistej, miła aparycja

  • mile widziana znajomość języka UKRAIŃSKIEGO oraz doświadczenie na podobnym

  • stanowisku

  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie pracy zmianowej

To oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji

  • regularne szkolenia z komunikacji i obsługi klienta;

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

  • pracę od zaraz

  • jasny, uczciwy i przejrzysty system wynagrodzenia

  • system prowizji od sprzedaży kosmetyków

Cosmetics Group to generalny przedstawiciel najlepszych światowych marek kosmetyczno-fryzjersko na rynku polskim. Firma rodzinna działa w Polsce od 30 lat i od tego czasu stała się liderem w wyposażaniu gabinetów kosmetycznych, podologicznych oraz salonów fryzjerskich w całym kraju.

W 2023 roku otworzyliśmy nasz nowy projekt - Beauty Coworking, który jest pierwszym coworkingiem dla branży beauty w Polsce. Oferujemy wynajęcie stanowisk do zabiegów kosmetycznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wyróżnia nas indywidualne podejście dla klienta oraz wsparcie, na które może liczyć każda osoba, która niedawno ukończyła szkolenie/kurs beauty i bardzo chce się rozwijać w tym kierunku.

Praca w Beauty Coworkingu to coś więcej niż tylko praca: to wspólna pasja pozwalająca na osiąganie sukcesu.

Odwiedź naszą stronę: www.beautycoworking.pl

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 917115147