2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Węgorzewo
Dodane 24 maja 2024

Recepcjonistaka / Recepcjonista

Lokalizacja

Węgorzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego Zespołu jako Recepcjonistka / Recepcjonista

Twój zakres obowiązków:

  • Powitanie Gości i zapewnienie im przyjemnego pobytu

  • Rejestracja przybywających Gości i udzielenie im informacji na temat hotelu

  • Obsługa centrali telefonicznej i udzielanie informacji

  • Prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej

  • Obsługa systemu rezerwacji i zameldowań

  • Zarządzanie listą rezerwacji pokoi dla przyjezdnych Gości

  • Udzielanie informacji turystycznych oraz pomaganie Gościom w organizowaniu pobytu

  • Obsługa płatności za pokoje i inne usługi hotelowe

  • Aktywna promocja i sprzedaż usług dodatkowych

  • Raportowanie i współpraca z pozostałymi członkami Zespołu

  • Zarządzanie grafikiem i okresowa kontrola pracy HSK

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku recepcjonisty/recepcjonistki

  • Znajomości obsługi programów biurowych (np. pakietu MS Office)

  • Umiejętności obsługi centrali telefonicznej

  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktu z Gośćmi

  • Zorganizowania i umiejętności pracy w trybie wielozadaniowym

  • Pozytywnego nastawienia i gotowości do pomocy innym

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów hotelowych KW Hotel oraz Profit Room i POS Bistro

  • Mile widziana znajomość jednego języka obcego

  • Dyskrecji i dbałości o zachowanie poufności informacji Gości

  • Poczucie odpowiedzialności i umiejętność pracy w Zespole

To oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe z premią zadaniową

  • Premię uzależnioną od wyników w zakresie usług dodatkowych

  • Strój służbowy po okresie wdrożenia

  • Możliwość / opcję zakwaterowania

  • Rozwój zawodowy

O nas:

Miejsce pracy: Mazury / Węgorzewo / Kal – Ostoja Dwa Jeziora – uroczy, klimatyczny i spokojny resort, na szlaku jezior mazurskich – www.dwajeziora.pl

Resort z sukcesem funkcjonuje na rynku od 9 lat, obsługując bardzo dużą liczbę wymagających Gości, co przełożyło się na wysoką ocenę 9,5 na www.booking.com  Posiadamy bazę stałych, zadowolonych, powracających do nas Gości. Dwa lata temu otworzyliśmy autorską restaurację Qchnia Dwa Jeziora, w której serwujemy kuchnię, również bardzo wysoko docenianą przez Gości (4,8 opinia Google).

Lokalizacja

Węgorzewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Węgorzewo
ID: 918872096