2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Kujawsko-pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Osielsko
Dodane 13 maja 2024

Recepcjonista w Salonie Lexus Osielsko

Lokalizacja

Osielsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Największy Autoryzowany Dealer koncernu motoryzacyjnego Toyota oraz Lexus na Pomorzu i w kujawsko-pomorskim, posiadający nowoczesne autoryzowane stacje dealerskie: Toyoty w Chwaszczynie, Gdańsku, Grudziądzu, Bydgoszczy, Rumi a także Lexusa w Gdańsku i Osielsku szuka do autoryzowanego salonu Lexusa PRACOWNIKA RECEPCJI

Pracownik Recepcji

Miejsce pracy: Osielsko, Szosa Gdańska

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa recepcji, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych

  • dbanie o właściwy wizerunek firmy, wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze

  • przyjmowanie płatności i rozliczenie kasy fiskalnej

  • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta

  • nienaganna prezencja

  • wysoka kultura osobista

  • zorientowanie na cele.

  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • rozwój zawodowy – m.in. szkolenia w Akademii Lexusa

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 917993183