2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Włochy
Dodane 13 maja 2024

Recepcjonista/-tka w warsztacie samochodowym

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma prowadząca warsztat samochodowy poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonista/-tka ze znajomością języka polskiego i angielskiego.

Zadania:

  • obsługa klienta - na miejscu, komputerowo, telefonicznie;

  • przyjmowanie zgłoszeń od klientów;

  • bieżące raportowanie do przełożonych;

  • prowadzenie rejestru klientów, wykonanych usług i kosztów z tym związanych;

  • składanie i przyjmowanie zamówień, dbanie o prawidłowe wyposażenie biura;

  • dbanie o poprawny i terminowy obieg dokumentów;

  • kontakt z pracownikami warsztatu w sprawie klientów i poprawne, wewnętrznie przekazywanie danych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość motoryzacji i części samochodowych;

  • obsługa komputera, Internetu oraz pakietu MS Office;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie;

  • pracę w nowoczesnej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • pracę w młodym i rozwijającym się zespole.

Przesyłając CV, uprzejmie prosimy o wskazanie Państwa oczekiwań finansowych z zaznaczeniem brutto lub netto.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 882741437