2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wrocław
  7. Sekretariat, recepcja - Krzyki
Dodane 07 maja 2024

Recepcjonista/-tka salonu sprzedaży samochodów

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ADF Auto to renomowany dealer samochodowy Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Abarth i Iveco we Wrocławiu. Działamy głównie lokalnie, ale swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo. Jesteśmy w trakcie dużych zmian organizacyjnych i chcemy powiększyć nasz zespół o Recepcjonistę/-tkę. Praca u nas jest dynamiczna i rozwojowa, dlatego poszukujemy zorganizowanej, energicznej oraz skutecznej w działaniach osoby na to stanowisko. Na co dzień będziesz odpowiedzialny za przywitanie klientów i bieżące sprawy organizacyjne związane z obsługą klientów.

Recepcjonista / Recepcjonistka

Główne zadania:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • obsługa rozmów telefonicznych,

  • powitanie klienta i ustalenie celu wizyty,

  • prowadzenie przebiegu spotkań,

  • umawianie klientów,

  • zarządzaniem parkiem samochodów demonstracyjnych i zastępczych,

  • przygotowywanie zestawień, raportów i analiz,

  • sprawowanie pieczy nad materiałami biurowymi.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji,

  • otwartość i chęć uczenia się,

  • umiejętność działania pod presją czasu,

  • prawo jazdy kat. B.

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia.

Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912163081