2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Zachodniopomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Szczecin
  7. Sekretariat, recepcja - Dąbie
Dodane 30 maja 2024

Recepcjonista/tka Salonu Samochodowego MG Motor

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi ponad 30 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Alfa Romeo, Citroen, DS, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, LEVC, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Opel, Peugeot oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie. Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/tka Salonu

Miejsce pracy: ul. Pomorska 115B, Szczecin

Nr ref.: HRH/2024/129

Kogo poszukujemy?

Bądź twarzą naszego salonu. To Ciebie klient zobaczy zaraz po wejściu, z Tobą będzie mieć pierwszy kontakt i to Tobie pozwoli się dalej prowadzić. Nasi Klienci będą bardzo wdzięczni za wskazanie im Handlowca, Działu Ubezpieczeń lub poczekalni. Poczęstuj Klientów dobra kawą. Klucze do samochodów testowych będą w bezpiecznych rękach. Twoich! Możesz udać się z Klientem na szybką przejażdżkę jednym z oferowanych przez nas modeli, lub użyczyć Klientowi samochód do samodzielnego przetestowania.

Dla Ciebie:

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Karta Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • bony świąteczne

  • brak dress code’u

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa/herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do wypoczynku

Twoje zadania:

  • powitanie, określenie celu wizyty i dalsze kierowanie klientów salonu

  • prowadzenie ewidencji przebiegów samochodów testowych

  • dbanie o wizerunek swój, jak i firmy

  • pomoc handlowcom w codziennych obowiązkach w salonie

  • drobna administracja faktur i protokołów wydań

  • opieka nad Klientem oczekującym

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomość podstaw MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • pozytywne nastawienie do Klienta

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 918715920