2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wilanów
Medicover
Dodane 27 maja 2024

Recepcjonista/ Recepcjonistka - Szpital Medicover

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osoby, która posiada:
  • przede wszystkim chęć pracy z klientem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • swobodną komunikację w języku angielskim – pacjentami Medicover są również obcokrajowcy.
Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa pacjentów, czyli:
  • umawianie wizyt,
  • przekierowywanie pacjentów na odpowiedni oddział,
  • pomoc w korzystaniu z naszych usług,
  • informowanie o możliwościach dotyczących usług Medicover,
  • pobieranie płatności.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • od pierwszego dnia oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,
  • wsparcie mentora w okresie wdrożenia,
  • pracujemy w trybie pracy dwunastogodzinnym- recepcja na Izbie Przyjęć działa 24h/7 dni w tygodniu, Recepcja Główna 6:00-24:00 przez 7 dni w tygodniu,
  • grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze studiami zaocznymi, pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,
  • oferujemy prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny; w ramach pakietu medycznego otrzymujesz możliwość korzystania z dowolnych zajęć sportowych 2 razy w tygodniu,
  • możesz skorzystać z dodatkowych benefitów min. współfinansowana karta sportowa Medicover Sport (pakiet open), produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenie osób do pracy,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

Szpital Medicover

al. Rzeczpospolitej 5, Warszawa

(sprawdź dojazd)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 916483351