2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Bronowice
Dodane 08 maja 2024

Recepcjonista/Recepcjonistka

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Do naszego trzygwiazdkowego hotelu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego,

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym 7.00-19.00 oraz 19.00 -7.00,

  • umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi,

  • miła aparycja,

  • dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie na stanowisku pracy w recepcji mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym.

Obowiązki:

  • obsługa gości hotelu w zakresie meldowania,

  • dokonywanie rezerwacji,

  • sprzedaż pokoi hotelowych,

  • udzielanie informacji związanych z pobytem,

  • współpraca z pozostałymi działami hotelu.

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę,

  • przyjazną atmosferę,

  • niezbędne szkolenia,

  • multisport,

  • możliwość rozwoju,

  • posiłek pracowniczy,

  • atrakcyjny system premiowania,

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do aplikowania. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Radzikowskiego Q Hotel Sp z o.o. Sp. Jawna, KRS 0000873278 moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 677679144