2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka w kancelarii - 6h dziennie

Wynagrodzenie

3 600 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HRia to agencja oferująca usługę rekrutacji stałej w branży prawniczej i administracyjnej.Jesteśmy zespołem ludzi, którzy doceniają “potencjał ludzki” i przekuwają go w proces szybkieji bezproblemowej rekrutacji.

Zamień żmudne poszukiwanie pracy w sukcesywną apLIKEację i znajdź wymarzoną pracę.

Rekrutacja dla polskiej, niewielkiej kancelarii - ok. 35/40 Pracowników. Bardzo przyjemne, serdeczne miejsce :-) Praca tylko w godzinach 8:30-14:30

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach od 8:30 do 14:30 od poniedziałku do piątku
  • Umowa zlecenie - 3.600-4.000 netto
  • Opieka medyczna na poziomie VIP
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie gości przychodzących do kancelarii i kierowanie ich do właściwych osób
  • Bieżąca współpraca z Asystentkami przy obsłudze gości kancelarii
  • Dbanie o odpowiednie przygotowanie sal konferencyjnych oraz obsługa gości w trakcie spotkań
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Prowadzenie grafiku sal konferencyjnych
  • Prowadzenie listy obecności oraz ewidencji czasu pracy pracowników i współpracowników
  • Przyjmowanie przesyłek i korespondencji przychodzącej do kancelarii (listów i przesyłek pocztowych, przesyłek kurierskich itp.) i czuwanie nad jej obiegiem
  • Rozliczanie prostych wydatków, opisywanie faktur
  • Monitoring zapasów spożywczych, biurowych itp.
  • Sporadyczna pomoc Asystentkom Prawnym – skanowanie, drukowanie, edycja dokumentów
  • Zachowanie należytego porządku w miejscu pracy
  • Obchód biura i sprawdzanie czy wszystko działa jak należy :-)

Oczekujemy:

  • Przede wszystkim poszukujemy ciekawej osoby, kogoś kto ma „gospodarskie oko”; jest komunikatywny, ma podzielność uwagi, lubi pomagać i dużo się uśmiecha :-)
  • Doświadczenie biurowe/recepcyjne jest dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego - min. B2 oraz doskonała znajomość jęz. polskiego

Zachęcamy do składania aplikacji. Czekamy na Twoje CV! Do usłyszenia!

Prosimy o dodanie zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez HRia Sp. z o.o. (NIP 6751582419), w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu Pracodawcy."

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 18653.

www.hria.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913122805