2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Władysławowo
Dodane 06 maja 2024

Recepcjonista/ka SPA

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie.

Do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych i pozytywnie nastawionych współpracowników, którzy będą chcieli zostać z nami na dłużej.

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa Gości,

  • Przyjmowanie zapisów na zabiegi,

  • Kontakt z gośćmi hotelowymi, współpraca z innymi działami,

  • Znajomość oferty SPA,

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Gości,

  • Udzielanie informacji o usługach świadczonych w hotelu,

  • Aktywna sprzedaż usług i produktów Instytutu SPA,

  • Dbałość o wysoki standard obsługi Gości,

  • Prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży dla Gości, przyjmowanie płatności, dokonywanie rozliczeń.

Wymagania:

  •  Mile widziane doświadczenie na stanowisku recepcjonistki lub w obsłudze klienta,

  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  •  Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  •  Pozytywne nastawienie i chęć do pracy z ludźmi,

  •  Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym także w weekendy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,

  • Pracę w systemie zmianowym, co daje możliwość dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb,

  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 908933895