2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Fundacja
Dodane 22 maja 2024

Recepcjonista/ka

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Fundacja Aktywizacja jest liderem wśród organizacji pozarządowych z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w realizacji działań aktywizacji zawodowej zbudowaliśmy kompleksowy model, który uwzględnia potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Kształtując ofertę świadczonych przez Fundację usług kierujemy się zarówno aktualnymi potrzebami osób z niepełnosprawnościami, jak i dynamicznie zmieniającymi się warunkami gospodarczymi.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonista/ka

Zakres obowiązków:

- Rejestrowanie gości,

- Wydawanie kart visitor,

- Wydawanie kluczyków do samochodów służbowych,

- Kontrola sal konferencyjnych,

- Angielski na poziomie swobodnej konwersacji.

Wymagania:

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności – wymóg konieczny,

- Chęci do podjęcia pracy,

- Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

- Przyjazną atmosferę w zespole.

Rekrutacja prowadzona jest w ramach Projektu Postaw na Prace II i jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 916880603