2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Chłapowo
Dodane 13 maja 2024

Recepcjonista do obiektu noclegowego nad morzem

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chłapowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Recepcjonista  od 4300 / mies. brutto

Zakres obowiązków:

•       Przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowanie gości

•       Dbałość o wysoki standard obsługi gości

•       Udzielanie informacji o ofercie i usługach obiektu

•       Rozliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

•       Dbałość o estetykę otoczenia i wizerunek obiektu

Wymagania:

•       Doświadczenie w pracy na recepcji hotelowej

•       Dobra znajomość języka angielskiego

•       Wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja

•       Dobra organizacja pracy

•       Mile widziana znajomość systemów hotelowych

•       Uczciwości, sumienności, cierpliwości, zaangażowania, umiejętność pracy samodzielnej

•       Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

•       Przyjazną atmosferę

•       Przyjemną pracę

•       Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki

•       Dobre warunki pracy

•       Rodzaj umowy wedle uznania

•       Szansa realizacji własnych pomysłów i współtworzenie wizerunku firmy

•       Posiłki pracownicze

Praca sezonowa od czerwca do końca września.

Lokalizacja

Chłapowo,

Pomorskie

Pomorskie, Chłapowo
ID: 918018571