2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Gumieńce
Dodane 22 kwietnia 2024

Recepcja Gumieńce Szczecin

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aquatica Szkołą Pływania w Szczecinie ul. Bronowicka 25 zatrudni na stanowisko recepcjonistki.

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, ambitnej, otwartej i energicznej. Status studenta jest mile widziany, nie jest wymagany.

Wymiar godzin: sobota - niedziela w godzinach od 07:30/09:00 do 20:00

Wymagania wobec kandydatów:

- minimum średnie wykształcenie,

- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

- zaangażowanie i odpowiedzialność,

- wysoka kultura osobista oraz miłe usposobienie,

- umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami.

Obowiązki:

- obsługa recepcji,

- obsługa kasy fiskalnej oraz systemu -oprogramowanie do zarządzania obiektami sportowymi wspierające sprzedaż,

- prowadzenie dokumentacji sprzedaży oraz bazy danych klientów,

- dbanie o porządek na stanowisku,

- przedstawianie szerokiej oferty  i sprzedaż usług,

- budowanie miłej atmosfery w klubie i pozytywnego wizerunku – PR (public relations)

Kontakt telefoniczny w godz.: 10:00 - 15:00 (dni robocze)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zgłaszającemu przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 913654519