2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Grzegórzki
Dodane 15 maja 2024

Recepcja WEEKENDY w Przystań na Eisenberga

Wynagrodzenie

1 385 - 1 939 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy kompleksem sportowym (basen, siłownia, saunanarium) w samym sercu Krakowa, kilka minut pieszo od Ronda Mogilskiego. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki lub Recepcjonisty.

Lokalizacja: ul. Filipa Eisenberga 4

Najbliższe przystanki: Cystersów (5min), Rondo Mogilskie (10min), Narzymskiego (7min), Brodowicza (7min).

Oferujemy również bezpłatny parking na terenie obiektu.

Godziny i wymiar czasu pracy: Kompleks jest czynny w weekendy w godzinach 08:00-22:00. Oferujemy zmiany poranne i popołudniowe.

Do zespołu poszukujemy osoby do pracy na 3-4 weekendy w miesiącu.

Co oferujemy?

  • kompleksowe, płatne szkolenie,

  • pracę w przyjaznej, życzliwej atmosferze i młodym zespole :)

  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto w oparciu o umowę zlecenie,

  • możliwość awansu w strukturach firmy (koordynator recepcji/kierownik zmiany),

  • kawę i herbatę,

  • karnet uprawniający do bezpłatnego korzystania z całego kompleksu :)

Czego oczekujemy?

  • miłego, sympatycznego usposobienia,

  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny!),

  • doskonałej znajomości języka polskiego,

  • dyspozycyjności w wymiarze ok. 50-70h w miesiącu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala,

  • udzielanie informacji dot. obiektu (także telefonicznie i mailowo),

  • obsługa systemu rezerwacji.

Jesteś zainteresowany/a? Jeśli poszukujesz pracy na dłużej, to prześlij nam swoje CV i pozwól nam Cię poznać - dołącz kilka słów o sobie :)

Z wybranymi osobami będziemy się kontaktować telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 918510564