2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Darłowo
  7. Obsługa hotelowa - Darłówko
Dodane 13 maja 2024

RATOWNIK WODNY nadzorujący kompleks basenowy w Hotelu Lidia

Lokalizacja

Darłowo, Darłówko

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Hotel Lidia w Darłowie zatrudni, od lipca ratownika wodnego, możliwość podjęcia współpracy całorocznej. Praca dwuzmianowa.

Zadania

- Dbanie o bezpieczeństwo Gości przebywających w basenie obiektu,

- Prowadzenie działań ratowniczych,

- Udzielanie pierwszej pomocy medycznej,

- Monitorowanie stanu technicznego strefy wellness,

- Prowadzenie działań profilaktycznych i prewencyjnych w zakresie bezpieczeństwa,

- Dbałość o wysoką jakość kontaktów z Gośćmi oraz reagowanie na ich potrzeby,

- Troska o komfort oraz bezpieczeństwo Gości,

- Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości i skutecznej obsługi Gościa.

Wymagania

-Uprawnienia Ratownika Wodnego,

-Aktualny certyfikat KPP,

-Patent przydatny w ratownictwie,

- Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

- Wysoka kultura osobista,

- Umiejętność pracy zespołowej w celu zapewnienia zadowolenia Gości,

- Silne umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

- Pracę w zespole osób łączących doświadczenie, wiedzę i pasję we wspólnym celu,

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży turystycznej,

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu Hotelu.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane pracą do kontaktu, w celu omówienia szczegółów dotyczących wykonywanej pracy.

kontakt: 72*******33

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Darłowo, Darłówko
ID: 689758516