2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Krynica-Zdrój
Dodane 20 maja 2024

Ratownik Wodny Hotel Belmonte 5*

Lokalizacja

Krynica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Hotel Belmonte 5* w Krynicy-Zdroju

 Belmonte Hotel Krynica-Zdrój to nie tylko hotel – to miejsce doświadczania pełnego wypoczynku i praktykowanie umiejętności bycia „tu i teraz”.  Dołącz do naszego zespołu i razem z nami kreuj luksusową oazę wypoczynku. Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz ciekawe wyzwania, bo zadowolenie naszych pracowników jest równie ważne jak zadowolenie naszych gości. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

RATOWNIK WODNY

Stwórz razem z nami jakość Hotelu Belmonte!

Stanowisko: RATOWNIK WODNY

Zadania

- Dbanie o bezpieczeństwo Gości przebywających w basenie obiektu

- Prowadzenie działań ratowniczych

- Udzielanie pierwszej pomocy medycznej

- Monitorowanie stanu technicznego strefy wellness

- Prowadzenie działań profilaktycznych i prewencyjnych w zakresie bezpieczeństwa

- Dbałość o wysoką jakość kontaktów z gośćmi oraz reagowanie na ich potrzeby

- Troska o komfort oraz bezpieczeństwo gości hotelowych

- Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości i skutecznej obsługi gościa

- Biegła znajomość procedur i standardów które wspólnie będziemy tworzyć

Wymagania

- Kurs z zakresu pierwszej pomocy

- Zaświadczenie ukończenia szkolenia ratownika wodnego

- Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

- Wysoka kultura osobista

- Umiejętność pracy zespołowej w celu zapewnienia zadowolenia Gości

- Silne umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

- pracę w zespole osób łączących doświadczenie, wiedzę i pasję we wspólnym celu,

- umowę o pracę

Lokalizacja

Krynica-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Krynica-Zdrój
ID: 741905136