2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Hajnówka
Dodane 13 maja 2024

PUK Hajnówka Zatrudni Kierowcę/Ładowacza

Lokalizacja

Hajnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Dbałość o sprzęt i stanowisko pracy, m.in.: mycie pojazdu, sprzątanie po wykonywaniu czynności, czyszczenie w kabinie

  • Zdawanie relacji o niedokładności związanej z wykonywaniem czynności typu zniszczone pojemniki na rejonach, trudności z dojazdami do posesji

  • Zdawanie należycie wypełnionych dokumentów i dokumentacji fotograficznej i filmowej

  • Zgłaszanie wszelkich niedogodności związanych z rejonem czy pojazdem

  • Tankowanie i ważenie pojazdów

  • Stawianie się w pracy o wyznaczonych godzinach

  • Pomoc innym w wykonywaniu ich czynności

  • Wypełnianie poleceń przełożonych

Wymagania:

  • Prawo jazdy min. kat. C

  • Kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualna karta kierowcy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na pełen etat — umowa o pracę

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o telefon: 51*******30

Lokalizacja

Hajnówka,

Podlaskie

Podlaskie, Hajnówka
ID: 908182505