2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Bieżanów-Prokocim
Dodane 21 maja 2024

Publiczne przedszkole zatrudni Pedagoga Specjalnego

Wynagrodzenie

6 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy kandydatów na stanowisko pedagog specjalny do Publicznego Przedszkola Happy Feet w Krakowie w naszych placówkach przy ul. Mała Góra i ul. Młodzieży. W naszych punktach przedszkolnych oferujemy edukację, opiekę i terapię. Jeśli cenisz sobie twórcze działanie, indywidualne podejście do rozwoju dzieci i współpracę z zaangażowanym i doświadczonym zespołem, to właśnie Ciebie szukamy!

Obowiązki

  • umowę o pracę na pełny etat (22h/tydz.),

  • prowadzenie terapii indywidulanych oraz grupowych,

  • współpraca z rodzicami,

  • współpraca z nauczycielami i terapeutami,

  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze względem dzieci.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej z przygotowaniem pedagogicznym,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem/zespołem Aspergera,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności organizacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • zaangażowanie i kreatywność,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej,

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,

  • małe i kameralne grupy,

  • wsparcie i pomoc zespołu,

  • pracę wśród uśmiechniętych ludzi z pasją,

  • premie świąteczne i okolicznościowe.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 916709414