2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Jeżyce
Dodane 30 kwietnia 2024

Psycholog/Terapeuta

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego w związku z realizowanym zadaniem publicznym „W kierunku samodzielności - mieszkania wspomagane - treningowe w mieście Poznań” poszukuje osoby na stanowisko: Psychologa /Terapeuty

Usługa świadczone będą zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem przez uczestników w miejscu ich zamieszkania (w mieszkaniach wspomagano-treningowych).

Podstawowe zadania:

PSYCHOLOG/TERAPEUTA

Zakres usługi obejmuje pomoc w likwidacji barier w codziennym funkcjonowaniu, przełamanie lęków, barier w kontaktach z otoczeniem oraz negatywnych wzorców zachowań i tendencji autodestrukcyjnych.

Zakres ten związany jest z kontynuacją wsparcia po wyjściu z uzależnień, traumami związanymi z współuzależnieniem, DDA, żałobą, poczuciem straty, kryzysem życiowym i rozwojowym, doświadczeniem przemocy etc.

Zadaniem Psychola/Terapeuty będzie współpraca z osobami kierowanymi do mieszkań wspomaganych - treningowych (uczestników projektu). Będą to osoby zagrożone ubóstwem i wykluczeniem społecznym, t.j:

•          osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających,

•          osoby długotrwale bezrobotne,

•          osoby opuszczające pieczę zastępczą,

•          osoby niesamodzielne II i III stopnia,

•          osoby niepełnosprawne

•          samotne matki, rodzice wykluczeni lub zagrożeni wykluczeniem społecznym

•          osoby niewydolne opiekuńczo.

Wymagania od kandydata:

·        Wykształcenie wyższe na kierunku psychologa

·        Doświadczenie zawodowe

·        Doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym

·        Sumienność, terminowość, samodzielność

Oferujemy:

·       umowę zlecenie, o współpracy

·       możliwość rozwoju zawodowego,

·       pracę w stabilnej organizacji.

Osoby zainteresowane i spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, otwartą, pogodną, potrafisz słuchać i lubisz pracę w terenie to czekamy na Ciebie!

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO przez Fundację Inicjowania Rozwoju Społecznego z siedzibą w Poznaniu, ul. Hoża 1, 60-591 Poznań w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO przez Fundację Inicjowania Rozwoju Społecznego z siedzibą w Poznaniu, ul. Hoża 1, 60-591 Poznań.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego z siedzibą w Poznaniu, ul. Hoża 1, 60-591 Poznań.

Dane zawarte w dokumentach rekrutacyjnych są wykorzystywane w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest prowadzenie rekrutacji art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- dalej RODO) lub na podstawie zgody kandydata art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jest Pani/Pan uprawniona/-y do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe przechowywane są przez okres trwania rekrutacji lub do chwili cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Za Pani/Pana odrębną zgodą dane mogą zostać przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt z Administratorem.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 915442928